5. kolejka w I lidze Mało ludzi w Poznaniu - Nawałka chce odbudować - Głowa i karny Rasiaka - Prezes jasnowidz

• 5. kolejka w II lidze
  • Ligi zagraniczne Legia - Wisła 3:2

Dwadzieścia pięć meczów bez porażki

Zwycięstwo z dedykacją

W meczu mistrza z wicemistrzem Polski zwycięstwo odnieśli mistrzowie. Legia prowadziła od 2. minuty, przegrywała 1:2, a jednak w końcówce zapewniła sobie zwycięstwo. Dzięki temu poprawiła klubowy rekord gier bez porażki - nikt jej nie pokonał od 25 meczów.

Spotkanie odbywało się w trzynastą rocznicę śmierci Kazimierza Deyny. Kibice Legii ułożyli na trybunie z kartek napis "1947 - 1989", mali trampkarze trzymali klubową flagę z wizerunkiem twarzy Deyny, piłkarze ustawili się na środku boiska, aby minutą ciszy uczcić pamięć wielkiego zawodnika. Wtedy ktoś krzyknął coś pod adresem zgromadzonych za bramką kibiców Wisły, którzy nie uszanowali zwyczajów obowiązujących w cywilizowanym świecie i dopingiem swojej drużyny zakłócili ciszę. W ten sposób, nim mecz się rozpoczął, Wisła miała przeciwko sobie cały stadion.