Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Luksus na polską kieszeń

05 kwietnia 2005 | Moje Auto | PR
źródło: Nieznane

TEST Volkswagen passat B6 Luksus na polską kieszeń Wygodny, stabilny, dopracowany i stosunkowo niedrogi - nowy passat B6 dostępny jest już w Polsce. Kosztuje od 80 do 114 tys. zł.

To szósta generacja samochodu, który pojawił się w 1973 r. i rozszedł dotąd w liczbie ponad 13 mln. Obecnej wersji nadano "muskularną" sylwetkę, przydano owalny chromowany grill i "falujące" reflektory.

Auto jest dłuższe o 62, szersze o 74 i wyższe o 10 mm. Bagażnik zwiększono o 90 litrów do absolutnego rekordu 565 litrów, a zbiornik paliwa o 8 do 70 litrów.

Nowy passat jest oferowany z ośmioma silnikami poprzecznie ustawionymi, w tym z siedmioma nowymi: czterema benzynowymi i trzema wysokoprężnymi. Zużywają od 7,7 do 8,6 litra benzyny, pozwalając osiągać prędkość od 190 do 236 km/h lub od 5,6 do 6,1 l oleju napędowego z prędkością od 188 do 233 km/h. Wszystkie spełniają euronormę IV emisji spalin. Przewidziano dla nich w standardzie...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3500

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Zamów abonament