Lech Poznań - Zagłębie Lubin 0:1

11 marca 2006 | Sport | MC
źródło: Nieznane

PIERWSZA LIGA PIŁKARSKA Lech Poznań - Zagłębie Lubin 0:1 W piątkowym meczu 19. kolejki Lech przegrał na własnym boisku z Zagłębiem Lubin 0:1. (c) BARTOSZ JANKOWSKI

Zwycięską bramkę zdobył w 74. minucie Michał Chałbiński po podaniu Wojciecha Łobodzińskiego. W 33. minucie Piotr Reiss nie wykorzystał rzutu karnego dla Lecha. Jego strzał obronił Mariusz Liberda (na zdjęciu). Mecz obejrzało 5,5 tysiąca widzów.

m.c. 19. KOLEJKA

Sobota: • Groclin Grodzisk - Legia Warszawa • Polonia Warszawa - Korona Kielce • Pogoń Szczecin - Amica Wronki (wszystkie mecze o 18.00). Niedziela: • Cracovia - Wisła Kraków (14.30). Mecze: Odra Wodzisław - Górnik Zabrze, GKS Bełchatów - Górnik Łęczna i Arka Gdynia - Wisła Płock zostały przełożone z powodu złego stanu boisk.