Bohater Paweł Brożek

28 kwietnia 2007 | Sport | PW
źródło: Nieznane

WISŁA - LEGIA 3:1 Bohater Paweł Brożek Przed przerwą drugoligowy poziom, po niej cztery bramki i gra godna starcia wicemistrza z mistrzem Polski. Wisła pokonała Legię wysoko, zasłużenie i teraz to ona jest czwarta w tabeli. Paweł Brożek wreszcie strzelił gola, a dwa kolejne wypracował

Miejsca w lidze niższe niż w ostatnich latach, piłkarze w obu drużynach słabsi, ale nastrój i emocje takie same jak wówczas, gdy spotkania przy Reymonta decydowały o tytule.

Do Krakowa przyjechały w piątek głośne pociągi z Warszawy, kibice Wisły nie zostawili w kasach ani jednego biletu. Na trybunach wysłannik Leo Beenhakkera Dariusz Dziekanowski, przy linii bocznej Tomasz Frankowski, był też poprzedni selekcjoner Paweł Janas obecność znacząca, gdy w Legii trwają poszukiwania trenera na nowy sezon.

Krakowski stadion jest dopiero w połowie przebudowy, ale już dzisiaj ryk 15 tysięcy widzów odbijający się od trybun robi wrażenie. Nawet najgorszy mecz tak podany smakuje inaczej.

Kibice Legii zabrali do Krakowa wielką flagę z rysunkiem łucznika wypuszczającego strzałę w stronę boiska, i drugą z napisem "Celujemy w mistrzostwo". Teraz to już nieaktualne. Mistrz Polski przegrał pierwszy mecz, od kiedy odszedł...