Turystyczne szkolenia za pieniądze z Unii
Kończy się właśnie finansowany z unijnych funduszy program „Turystyka – wspólna sprawa”. Dzięki niemu ma się poprawić jakość usług turystycznych w całym kraju, a goście nie tylko będą chętniej przyjeżdżać do słynnych kurortów, ale też odkrywać Polskę mniej znaną
Ścisła współpraca hotelarzy, właścicieli stadnin, wypożyczalni rowerów, kajaków, restauratorów, przewodników turystycznych, producentów pamiątek, muzeów w danym regionie może zaowocować powstaniem tzw. produktu turystycznego. Takiego jak np. „W krainie lessowych wąwozów”, „Szlak naftowy” czy „Kraina żubra – przeżyj to sam”. Oferując kompleksowe usługi w każdym zakresie, grupie partnerskiej przedsiębiorców czy samorządowców łatwiej będzie przyciągnąć turystów w swoje strony. Bo turyści przyjadą z przeświadczeniem, że nie będą mieli kłopotów ze znalezieniem noclegu, zjedzeniem kolacji czy poznaniem licznych miejscowych atrakcji, że wypoczną bez stresu.
Żeby pomóc w tworzeniu takich produktów turystycznych i poprawić jakość usług turystycznych w chętnie odwiedzanych, znanych miejscach oraz jeszcze niezbyt popularnych zakątkach naszego kraju, które koniecznie wymagają reklamy, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości stworzyła program „Turystyka – wspólna sprawa”. To największy do tej pory program szkoleń i warsztatów, jaki kiedykolwiek objął rodzimą branżę turystyczną.
Program „Turystyka – wspólna...
Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.
Ponad milion tekstów w jednym miejscu.
Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"
ZamówUnikalna oferta