Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

W wysyłce SMS-ów ciągle tkwi ogromny potencjał

10 marca 2017 | Dobra Firma
Grzegorz Łysiuk, współzałożyciel SMSAPI jest pewnien, że na masowych wysyłkach sms-ów można będzie jeszcze długo zarabiać.
źródło: materiały prasowe
Grzegorz Łysiuk, współzałożyciel SMSAPI jest pewnien, że na masowych wysyłkach sms-ów można będzie jeszcze długo zarabiać.

Śmierć tego typu komunikacji ogłoszono zdecydowanie zbyt wcześnie, co pokazuje przykład spółki SMSAPI. Odniosła sukces zajmując się ich masową wysyłką i to nie tylko z treściami marketingowymi, ale i np. urzędowymi.

piotr mazurkiewicz

SMSAPI to platforma do masowej wysyłki wiadomości SMS, MMS i VMS. Firma ComVision, właściciel marki, została założona przez Grzegorza Łysiuka i Marka Bardzińskiego ponad 10 lat temu i jest obecnie liderem swojej branży. – Wśród klientów znajdują się nie tylko marketingowcy, ale również urzędy oraz firmy korzystające z komunikacji SMS ze swoimi odbiorcami – mówi prezes Grzegorz Łysiuk.

Szybki rozwój

SMSAPI w tym okresie dynamicznie wzrosła, z dwuosobowej firmy rozrosła się do 42 pracowników, którzy dostarczają wiadomości w 800 sieciach GSM w blisko 200 krajach na całym świecie. Liczba zatrudnionych stale rośnie, sukcesywnie przeprowadzane są kolejne rekrutacje.

Dynamicznie rośnie także liczba klientów platformy – w minionym roku o 30 proc. Wśród nich wymienić można takie firmy i instytucje, jak ING, PGE, CCC, NIK, InPost, Miasto Stołeczne Warszawa, Answear czy Reserved.

Firma podkreśla, że z jej usług korzystają nie tylko firmy z przekazami komercyjnymi, ale również władze lokalne. W ich przypadku powiadomienia można stosować choćby w sytuacji zagrożenia klęską żywiołową czy innymi katastrofami.

Za 200 proc. wzrost przychodów w latach 2013–2015 SMSAPI...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum to wszystkie treści publikowane w "Rzeczpospolitej" od 1993 roku.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Wydanie: 10696

Wydanie: 10696

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Zamów abonament