Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Gdy nie stać cię na uśmiech

08 lutego 2020 | Plus Minus
źródło: Rzeczpospolita

Powiedzmy sobie szczerze – nie wszyscy jesteśmy normalni. Przynajmniej według społecznej normy. Możliwe nawet, że większość z nas znacząco od niej odbiega. Wielu się stara, naprawdę się stara, żyjąc w złudnym przekonaniu, że wszystko z nimi w porządku. Ale nic z tego. Normy, nawet jeśli w skrytości ducha pogardzane i znienawidzone, służą nam jeszcze jak bat do przywoływania innych do normatywnego porządku. I nie dam sobie wmówić, że wszyscy perfekcyjnie radzimy sobie z rzeczywistością. A już z pewnością nie radzą sobie z nią bohaterowie brytyjskiej czarnej komedii „The End of the F***ing World" – Alyssa i James.

On z pewnością jest świadom, że normalny nie jest, gdyż uważa się za psychopatę, który lubi dręczyć zwierzęta. Ona, z twarzą jak maska, wydaje się pozbawiona emocji. Razem w pierwszym sezonie wyruszają w podróż,...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11578

Wydanie: 11578

Zamów abonament