Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Urządzenia są szybsze, lżejsze i bardziej wydajne

21 kwietnia 2020 | Rzecz o prawie
źródło: materiały prasowe

Gaming stał się ważną częścią życia i ten trend jest nie do zatrzymania. Gdybym miał pokusić się o prognozowanie, oparłbym je na słowie „specjalizacja" – mówi Łukasz Łopuszyński, country manager w Acer Polska.

 

Jak zmieniają się preferencje, jeśli chodzi o sprzęt IT?

Polacy coraz bardziej świadomie podchodzą do zakupu sprzętu komputerowego. W porównaniu z poprzednimi latami wzrosły ich wymagania. Nowe urządzenie powinno być przede wszystkim zaawansowane technologicznie, mobilne i atrakcyjne wizualnie. O ile wcześniej stawiano również na możliwość użytkowania przez lata, o tyle aktualnie coraz mniej osób deklaruje, że jest to istotna cecha.

Klienci mają za sobą doświadczenie w eksploatowaniu przynajmniej dwóch–trzech modeli, dlatego decydując się na zakup nowego sprzętu, wybierają taki, który będzie dopasowany do oczekiwań związanych ze sposobem użytkowania. Potrzebujemy inteligentnych i elastycznych rozwiązań, które dostosowują się do codziennego planu dnia. Obserwujemy, że nowe urządzenia zaczynają się specjalizować i przystają być kierowane „do każdego". W portfolio Acer pojawiły się nie tylko ściśle wyspecjalizowane jednostki, ale nawet submarki, typu Predator czy ConceptD.

Jest to odpowiedź na potrzeby węższych grup docelowych, które jeszcze kilka lat temu można było uznać za nisze, a w tej chwili stały się potężnymi grupami odbiorców.

Jakie konkretnie...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11639

Wydanie: 11639

Spis treści

Reklama

Nieprzypisane

Zamów abonament