Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Rekomendacje BGŻ: 7 xkup

14 marca 1995 | Ekonomia | TŚ

Rekomendacje BGŻ: 7 xkup

Biuro Maklerskie BGŻ SA odtajniło swój drugi tygodniowy biuletyn z rekomendacjami. Datowany 5 marca biuletyn przez siedem dni był dostępny tylko dla tych, którzy zdecydowali się go kupić w prenumeracie po 100 zł za egzemplarz. Od poniedziałku jest dostępny dla wszystkich inwestorów wbiurach maklerskich BGŻ.

W odtajnionym przed tygodniem biuletynie rekomandacje dotyczyły czterech spółek: BIG, ESPEBEPE, Optimusa i Rafako. Dwie pierwsze spółki otrzymały rekomendacje krótkoterminowe, czyli z horyzontem inwestycyjnym od trzech do sześciu miesięcy, zaś Rafako i Optimus -- długoterminowe (horyzont -- od 12 do 18 miesięcy) .

W tym tygodniu liczba rekomendacji wzrosła do siedmiu. Dwie dotyczą banków, dwie firm budowlanych, dwie firm z przemysłu ciężkiego. W odtajnionym w ten poniedziałek biuletynie doradcy...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 428

Spis treści
Zamów abonament