Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Kierowcy czekają na węzeł

22 maja 2004 | Warszawa | Nk

Kierowcy czekają na węzeł

Latem ma ruszyć przebudowa skrzyżowania przy Galerii Mokotów. By uniknąć kolejnego opóźnienia, drogowcy spotkali się z firmami ubiegającymi się o kontrakt.

Na początku czerwca ZDM otworzy oferty w przetargu na budowę w tym miejscu: ronda i wiaduktu do skrętu z ul. Rzymowskiego w Marynarską. Drogowcy planują ruszyć z pracami w wakacje. Aby się to udało, wykonawcę trzeba wybrać jeszcze w czerwcu. Tymczasem urzędnicy ZDM boją się protestów opóźniających procedury. Dlatego w sprawie przetargu udzielali w piątek szczegółowych wyjaśnień 13 firmom budowlanym.

Przebudowa miała się zacząć w ubiegłym roku. W listopadzie wybrano wykonawcę, ale po protestach uczestników przetargu zamówienie odwołano. ZDM chciał wskazać wykonawcę bez przetargu, ale zablokował to Urząd Zamówień Publicznych. KMAJ

Brak okładki

Wydanie: 3233

Spis treści
Zamów abonament