Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Coraz aktywniejsi

21 sierpnia 1995 | Kraj | BW IT

Weekend kandydatów na prezydenta

Coraz aktywniejsi

Pojawienie się kandydata, który zagwarantuje kontynuację obecnego układu społeczno-gospodarczego, szkodliwego dla narodu i państwa, przepowiedział Jan Olszewski. 3 września, na spotkaniu intelektualistów popierających kandydaturę Jacka Kuronia, będzie zaprezentowany raport o stanie państwa przygotowany z inicjatywy Kuronia. Przeciw wprowadzeniu limitów wydatków na kampanię opowiedział się Aleksander Kwaśniewski, który wyborczym autobusem "Kwak" jeździł od Elbląga do Suwałk. "Inwestujmy w rodzinę", mówiła Hanna Gronkiewicz-Waltz podczas dorocznej pielgrzymki śląskich kobiet.

Olszewski przepowiada

-- Wkrótce na scenie politycznej pojawi się nowy kandydat na prezydenta, który skupi wokół siebie elity "okrągłego stołu" i zagwarantuje kontynuację zawartych tam układów; będzie to alternatywa dla odrzuconego przez opinię społeczną pomysłu odroczenia wyborów prezydenckich -- przepowiedział w niedzielę podczas konferencji prasowej w Katowicach kandydat na prezydenta Jan Olszewski. Nie...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 560

Spis treści
Zamów abonament