Pracownicy na elitarnych kursach
Firmy zawsze narzekają na brak utalentowanych ludzi. Pomóc w tym mają specjalistyczne programy kadrowe
Główne atuty najbardziej atrakcyjnych pracodawców to, zdaniem zarówno absolwentów uczelni, jak pracowników – możliwości rozwoju i awansu. Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm decyduje się na inwestycje w programy rozwoju talentów, które wydają się idealną odpowiedzią na oczekiwania ambitnych kandydatów.
Nawet jeśli oznacza to spore koszty; według danych „Rz" przeciętna inwestycja w roczny program talentów wynosi 10 – 20 tys. zł na osobę. Duże międzynarodowe korporacje w swoje rozbudowane, wielostopniowe programy inwestują setki albo nawet miliony złotych czy dolarów rocznie.
Wielokulturowa szansa
Milionów sięgają koszty rozwoju talentów w firmie doradczo-audytorskiej PwC, która najpierw (dla wybranych menedżerów liniowych) ma specjalny program Apollo, potem na kolejnym etapie The Leadership Challenge, a doświadczonych...
Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.
Ponad milion tekstów w jednym miejscu.
Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"
ZamówUnikalna oferta