Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Inwestorzy na zakupach

04 grudnia 2018 | Ekonomia
akcje cd projekt na celowniku kupujących  Mobilizacja inwestorów na giełdach była odpowiedzią na porozumienie między USA i Chinami,  do którego doszło w miniony weekend podczas szczytu G20.
źródło: Rzeczpospolita
akcje cd projekt na celowniku kupujących Mobilizacja inwestorów na giełdach była odpowiedzią na porozumienie między USA i Chinami, do którego doszło w miniony weekend podczas szczytu G20.

giełda | Rozejm w wojnie handlowej między Stanami Zjednoczonymi i Chinami wywołał euforię na rynkach akcji. jacek mysior

 

Pierwsza grudniowa sesja na warszawskiej giełdzie przyniosła efektowne odbicie indeksów. WIG20 finiszował prawie 1,7 proc. na plusie, osiągając najwyższy poziom od trzech miesięcy. Co istotne, zwyżce towarzyszyła większa niż zwykle aktywność inwestorów. W trakcie całej sesji właścicieli zmieniły akcje o wartości ponad 1,1 mld zł.

Krajowe indeksy zyskały na fali...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11222

Wydanie: 11222

Spis treści

Monitor wolnej przedsiębiorczości

Zamów abonament