Dobry film w domu
Kilkadziesiąt kin stworzyło platformę z ambitnym repertuarem. Ta formuła będzie popularna nawet po pandemii. BARBARA HOLLENDER
Koronawirus niesie widmo bankructwa zwłaszcza małym kinom, ale one próbują się bronić, uruchamiając działalność w internecie. – Gdy kina zostały zamknięte, od razu zaczęłam szukać alternatywnego rozwiązania – mówi Marynia Gierat, szefowa krakowskiego Kina Pod Baranami.
Bonus po projekcji
W Nowej Zelandii znalazła firmę Shift72 i z jej pomocą powstało oprogramowanie internetowego e-Kina Pod Baranami, które ruszyło 12 kwietnia.
Dziś można się wybrać Pod Barany na dwa sposoby. Skorzystanie z linku do filmu przez 48 godzin kosztuje 15 zł. Kino proponuje też zmieniające się cykle kuratorskie – na przykład teraz „Spojrzenie na Północ", „Czas kobiet", „Seryjni mordercy", „Rodzina na dobre i...
Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.
Ponad milion tekstów w jednym miejscu.
Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"
ZamówUnikalna oferta