Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Chylińska śpiewa dla fanów cztery godziny

06 października 2020 | Kultura | Jacek Cieślak
Agnieszka Chylińska występo- wała na Torwarze dwa razy
źródło: materiały prasowe
Agnieszka Chylińska występo- wała na Torwarze dwa razy

Producenci odwolanych festiwali potwierdzają kalendarz na lato 2021 roku, a organizatorzy obecnych koncertów oraz gwiazdy biją rekordy poświęcenia.

Sytuacja na rynku koncertowym pozostaje trudna. Znamienne jest to, co się dzieje wokół amerykańskiego festiwalu Bonnaroo w stanie Tennessee. W marcu jego szefowie zmienili czerwcowe terminy na wrzesień. Po ostatecznym anulowaniu edycji w 2020 r. zaplanowano daty 17–20 czerwca 2021 r. Kilka dni

temu zapadła decyzja o kolejnym terminie – 2–5 września 2021 r.

Wiosenny termin w 2021 r. zachował wielki amerykański festiwal Coachella, na lipiec przyszłego roku zapowiedziany jest największy europejski festiwal Glastonbury w Wielkiej Brytanii. Gwiazdami mają być Paul McCartney, Taylor Swift i Kendrick Lamar. Czas ma znaczenie zwłaszcza dla McCartneya, który w przyszłym roku skończy 79 lat.

Nowe paszporty

Organizatorzy festiwalu Roskilde wydali we wrześniu oświadczenie, w którym piszą, że o tej porze sezonu w normalnych czasach ich partnerzy byliby gotowi z pierwszą partią zespołów, a sprzedaż biletów „czaiłaby się tuż za rogiem". Teraz informują o wymuszonych przez pandemię zwolnieniach jednej trzeciej pracowników, apelują o optymizm i śledzenie...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11780

Wydanie: 11780

Spis treści

Komunikaty

Nieprzypisane

Zamów abonament