Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Rząd w cieniu Covid-19

06 października 2020 | Kraj | Zuzanna Dąbrowska
źródło: Rzeczpospolita

Zbigniew Ziobro to najgorzej oceniany członek nowego rządu Zjednoczonej Prawicy. Najwięcej wskazań pozytywnych zbiera premier Mateusz Morawiecki.

Po kryzysie w sprawującej władzę koalicji premier Mateusz Morawiecki zaprezentował przed weekendem skład rządu. I co prawda w poniedziałek do wręczenia nominacji nowym ministrom nie doszło z powodu koronawirusa i zakażenia jednego z nominatów – to jednak nie zanosi się, by skład Rady Ministrów miał się zmienić.

W sondażu IBRiS przeprowadzonym na zlecenie „Rz" zapytaliśmy badanych o stosunek do nominacji, zarówno „starych" ministrów, odbierających nominację po raz kolejny, jak i o debiutantów. Pytaliśmy też o rozpoznawalność polityków.

Znani nielubiani

W kategorii rozpoznawalności bezapelacyjnie wygrywa prezes PiS Jarosław Kaczyński, nominowany na wicepremiera. Jedynie 2 proc. badanych...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11780

Wydanie: 11780

Spis treści

Komunikaty

Nieprzypisane

Zamów abonament