Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Rejestr usług rozwojowych ma podnieść poziom konkurencyjności

27 maja 2016 | Prawo w biznesie

Władze województwa dolnośląskiego wybiorą podmiot, którego zadaniem będzie stworzenie i rozwijanie systemu wsparcia doradczego, związanego z wymianą informacji, wiedzy i doświadczeń oraz będącego wygodnym narzędziem dla firm poszukujących różnorodnej pomocy eksperckiej.

O tym, kto zostanie wykonawcą projektu i będzie odpowiadał za prowadzenie rejestru usług rozwojowych, zadecyduje wynik konkursu, który ogłosił zarząd województwa. Zgodnie z jego regulaminem i kryteriami wyboru zwycięzca ma być tylko jeden. Wynika to z istoty projektu, który ma zostać uruchomiony i realizowany w najbliższych latach.

A chodzi o stworzenie systemu wsparcia wzrostu konkurencyjności dolnośląskich mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, ale nie dowolnego, lecz takiego, który będzie się opierał na usługach realizowanych poprzez rejestr usług rozwojowych (RUR). Ten ma pozwalać na rozwój przedsiębiorstwa i/lub jego pracowników, w szczególności nabycie lub potwierdzenie kwalifikacji, usprawnienie procesów lub obszaru działania przedsiębiorstwa, częściową lub całkowitą zmianę profilu działalności...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10455

Wydanie: 10455

Spis treści
Zamów abonament