Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Na osiedlach nie zawsze jest najtaniej

27 maja 2016 | Nieruchomości | Aneta Gawrońska
Czasem całe kamienice pełnią wyłącznie funkcje biurowe i usługowe
źródło: Mikomax
Czasem całe kamienice pełnią wyłącznie funkcje biurowe i usługowe

Wielu klientów nie chce biur w biurowcach lub parkach biurowych, obawiając się, że interesanci mogą mieć problem, by do nich trafić.

Oferta lokali biurowych w budynkach mieszkalnych jest bardzo bogata na Pomorzu. – W centrach miast coraz więcej mieszkań jest przekształcanych na biura – mówi Łukasz Browarczyk, pośrednik z BIG Nieruchomości. – Zdarza się, że całe kamienice, kiedyś mieszkalne, dziś pełnią już wyłącznie funkcje biurowe i usługowe. Przeważają duże, ponad 70-metrowe lokale. Małe zdecydowanie taniej można wynająć w biurowcu.

Z kuchnią i prysznicem

Pytany, czy od biur na osiedlach i w kamienicach nie odciągają najemców biura serwisowane, Łukasz Browarczyk podkreśla, że są to dwie różne oferty, zarówno pod względem standardu, przeznaczenia, jak i funkcjonalności. – Biura serwisowane to oferta dla klientów, którzy bardziej od własnego lokalu potrzebują obsługi – biurowej, recepcyjnej, korespondencji oraz dostępu do sal konferencyjnych – wyjaśnia. – Przy dużej liczbie...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10455

Wydanie: 10455

Spis treści
Zamów abonament