Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Oprocentowanie najlepszych lokat na rok leci w dół

01 sierpnia 2019 | Moje pieniądze

Kolejny miesiąc z rzędu spada oprocentowanie lokat długoterminowych. Na depozytach rocznych najwięcej zarobić można do 2,4 proc. w skali roku, podczas gdy jeszcze w kwietniu klienci mieli szansę założyć lokatę, na której oferowana stawka sięgała 3,5 proc. w skali roku. Natalia Skwierawska

 

Mając do dyspozycji kwotę 10 tys. zł i wpłacając ją na Lokatę Na Nowe Środki Plus w Idea Banku, przez jeden rok wypracować można tam 240 zł odsetek. Oprocentowanie w wysokości 2,4 proc. oferowane jest posiadaczom konta, którzy mają nowe środki w kwocie od 500 zł do 1 mln zł. Nowe środki bank wylicza jako nadwyżkę ponad łączne saldo wszystkich środków pieniężnych posiadacza rachunku w Idea Banku liczone na koniec 20. dnia miesiąca, poprzedzającego miesiąc kalendarzowy, w którym nastąpił wpływ środków na lokatę.

Na wyższą...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11421

Wydanie: 11421

Spis treści

Reklama

Komunikaty

Zamów abonament