Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Lot rozwija skrzydła w kolebce Wizz Aira

01 sierpnia 2019 | Ekonomia

Władze polskiej linii zapowiadają, że Budapeszt stanie się dla naszego przewoźnika „portem przesiadkowym z prawdziwego zdarzenia". W przyszłym roku flota Lot ma tam liczyć tam pięć samolotów. Danuta Walewska

 

Od sezonu letniego 2020 r. Lot będzie miał 12 połączeń z Budapesztu, w tym 3 długodystansowe. Ze stolicy Węgier już lata za Atlantyk – do Nowego Jorku i Chicago, a 31 lipca ogłosił uruchomienie rejsów do Seulu, i to już od 22 września 2019 r. Oprócz tego polski przewoźnik na konferencji w Budapeszcie poinformował, że od 30 marca 2020 wystartuje z Węgier do sześciu nowych miast: Sofii, Pragi, Belgradu i Stuttgartu, a także do Bukaresztu i Brukseli. W tej chwili budapeszteńska siatka dowozowa Lot to trzy kierunki – Warszawa, Kraków oraz Londyn City. Do obsługi nowych połączeń europejskich Lot na stałe zbazuje w Budapeszcie dodatkowo 3 największe embraery 195. Tym samym od przyszłego sezonu letniego flota przewoźnika w Budapeszcie będzie liczyła pięć samolotów, w tym jeden Boeing 787 Dreamliner.

–...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11421

Wydanie: 11421

Spis treści

Reklama

Komunikaty

Zamów abonament