Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

W czasie pandemii myślą nie tylko o sobie, ale też o innych

17 lipca 2020 | Dodatki Jednodniowe
źródło: AdobeStock

Nie tylko służbę zdrowia firmy wspierają w czasie pandemii. Pomocną dłoń kierują też do swoich klientów czy kontrahentów, a przede wszystkim do pracowników.

Epidemia i związany z nią lockdown przyniosły duże zmiany w życiu naszych klientów. Ważne było zadbanie o ich zdrowie i bezpieczeństwo, a także o pracowników – mówi Katarzyna Teter, menedżer społecznej odpowiedzialności biznesu w Santander Bank Polska.

W pierwszej kolejności bank skupił się na zapewnieniu odpowiednich warunków do bankowania – od standardów bezpieczeństwa w oddziałach po ułatwienia w zdalnym bankowaniu.

– Wprowadziliśmy nowe procesy na infolinii, aby jeszcze więcej spraw klienci mogli załatwiać zdalnie. Przygotowaliśmy wiele materiałów edukacyjnych pokazujących, jak korzystać z bankowości mobilnej i internetowej, aby wesprzeć tych, którzy dotychczas z tych form nie korzystali. Ze starszymi klientami kontaktowaliśmy się telefonicznie, aby powiedzieć, jak mogą korzystać z bankowości, nie wychodząc z domu – wylicza Katarzyna...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11712

Wydanie: 11712

Spis treści

Nieprzypisane

Zamów abonament