Zobaczyć Bayern trzy razy

25 listopada 2020 | Sport | Tomasz Wacławek
Robert Lewandowski – król strzelców z zeszłego sezonu  – na półmetku rozgrywek w grupie ma tylko dwie bramki
Robert Lewandowski – król strzelców z zeszłego sezonu – na półmetku rozgrywek w grupie ma tylko dwie bramki

Bawarczycy mają za sobą słaby weekend, ale już dziś mogą zakwalifikować się do 1/8 finału. Do Monachium przyjeżdża RB Salzburg.

Awans mistrzom Niemiec może dać nawet remis (jeśli Atletico nie przegra z Lokomotiwem), ale Bawaria oczekuje kolejnej wysokiej wygranej, pierwszego miejsca w grupie i kontynuacji zwycięskiej serii w Champions League.

Liczy ona już 14 spotkań, to oczywiście rekord, podobnie jak inny wyczyn Bayernu – cztery gole strzelone w ostatnim kwadransie meczu w Salzburgu. – Wynik 6:2 na papierze wygląda bardzo ładnie, ale nie odzwierciedla rzeczywistości. Rywale nas zaskoczyli – nie ukrywał Hansi Flick.

Pierwszy raz za jego kadencji drużyna musiała odrabiać straty w LM. Przegrywała już po czterech minutach, do 79. minuty utrzymywał się remis. Reakcja...

Wydanie: 11822