Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Abonamentowa rewolucja wkracza do motoryzacji

20 września 2022 | Ekonomia i rynek | rp.pl
autor zdjęcia: skoda
źródło: Rzeczpospolita

Skoro wakacje – to all inclusive. Jeśli muzyka – to subskrypcja. A telefon, telewizja i internet? Oczywiście na abonament. Nikt nawet nie myśli o tym, by rozliczać się inaczej. Dlaczego w taki sam sposób nie można użytkować samochodu?

Okazuje się, że można. Podobnie jak w przypadku wakacji, muzyki czy telefonów, samochody można także „kupować” w modelu subskrypcyjnym. Nie trzeba go wcale mieć, by cieszyć się z jego użytkowania. Na dodatek nie trzeba się przejmować usługami dodatkowymi, bo oferta all inclusive zawiera wszystko, co jest potrzebne, by z samochodu korzystać.

Skoda Najem All Inclusive, czyli wszystko w pakiecie

Długoterminowy wynajem samochodu to nic innego jak forma wypożyczenie auta na dwa, trzy lub cztery lata. Skoda Najem All Inclusive to jednak także, a może przede wszystkim, obszerny pakiet usług, który otrzymujemy w ramach stałej, miesięcznej opłaty. Od serwisu, przez ubezpieczenie, po opony zimowe i ich wymianę. A to i tak nie wszystko.

W ofercie Skody to samochód w dowolnej konfiguracji i stałej miesięcznej racie, gwarancja mobilności, czyli samochód zastępczy tej samej klasy bez limitu kilometrów na wypadek naprawy lub unieruchomienia samochodu, brak kosztów eksploatacji, czyli pełna obsługa serwisowa auta, a także pokrycie...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12374

Wydanie: 12374

Spis treści

Reklama

Zamów abonament