Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Kadrowe zawirowania

07 kwietnia 1998 | Raporty | AB

STANOWISKA

Na karuzeli zmian

Kadrowe zawirowania

Czterech nowych szefów otrzymały od grudnia ubiegłego roku cztery firmy ubezpieczeniowe należące do ścisłej polskiej czołówki. W kolejnej, tj. PZU Życie SA, spodziewane są zmiany w zarządzie jeszcze w tym miesiącu.

By nie pogubić się w gąszczu tych przetasowań, przedstawiamy najbardziej aktualną listę władz rodzimych towarzystw jak również najnowsze składy akcjonariatu największych towarzystw działających dziś w Polsce.

Te same argumenty

Zaczęło się na początku grudnia ubiegłego roku, kiedy to rada nadzorcza PZU SA zmieniła szefa tej największej polskiej spółki ubezpieczeniowej. Miejsce Jana Monkiewicza zajął, skonfliktowany z nim od miesięcy, Władysław Jamroży. Nowy szef dobrał sobie zarząd składający się głównie z osób, które znajdowały się w nim przed objęciem fotela prezesa przez Monkiewicza. Przy czym jako...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1355

Spis treści
Zamów abonament