Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Specjaliści od rachunkowości i finansów

28 października 1998 | Moja Kariera | GR

KSIĘGOWI

Najbardziej poszukiwana profesja w Warszawie

Specjaliści od rachunkowości i finansów

W tej chwili na warszawskim rynku pracy najbardziej poszukiwani są specjaliści od finansów oraz księgowi: główni, samodzielni, do przeszkolenia -- każdy znajdzie zatrudnienie. Rubryki prasowe z ogłoszeniami o pracę pełne są propozycji dla osób znających się na księgowości.

Średnie szkoły ekonomiczne, szkoły pomaturalne oraz studia wyższe dają podstawę teoretyczną do pełnienia zawodu księgowego. Jednak tylko doświadczenie i lata praktyki pozwalają uzyskać profesjonalną biegłość. Ta z kolei owocuje wysokimi zarobkami i rozmaitymi propozycjami zatrudnienia oferowanymi przez rynek pracy. Poza tym ten, kto ma doświadczenie i praktykę może pokuśić się o niezależność -- uzyskać certyfikat Ministerstwa Finansów i założyć własne biuro rachunkowe. W centrum Warszawy nie brakuje firm proponujących szeroki asortyment usług...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1529

Spis treści
Zamów abonament