Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Niezrażeni ceną

28 października 1998 | Moja Kariera | GR

SZKOLENIA

Tylko klienci zagraniczne korzystają z usług Achieve Global

Niezrażeni ceną

Menedżerowie działów personalnych, którzy wzięli udział w jesiennej edycji konferencji Kadry, wskazali firmę Achieve Global jaką tę, z której usług skorzystaliby najchętniej, aby przeszkolić swoich pracowników. Firma ta już od kilku lat funkcjonuje na polskim rynku, ale do niedawna znana była pod nazwą Learning Systems Polska.

Organizatorzy konferencji Kadry, rozesłali ankiety do kilkuset osób z działów personalnych największych polskich przedsiębiorstw. Pytali w nich, jakiej firmie przedsiębiorstwo najchętniej powierzyłoby rozwiązanie swych problemów szkoleniowych. Pod uwagę należało brać wyłącznie potrzeby, a nie możliwości finansowe. -- W ten sposób uzyskiwaliśmy odpowiedź, która z placówek szkoleniowych działających na polskim rynku jest najbardziej poszukiwana -- mówi Małgorzata Lewin z firmy POIG -- organizatora...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1529

Spis treści
Zamów abonament