Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Finanse w kraju

26 września 2000 | Ekonomia | DE

FINANSE W KRAJU

CAIB: Alicja Kornasiewicz w zarządzie

Alicja Kornasiewicz, do niedawna wiceminister skarbu państwa, została członkiem zarządu CAIB Investmentbank i jednocześnie będzie pełnić obowiązki dyrektora zarządzającego CAIB w Polsce. Przejmie je od Wolfganga Bauera, który zostanie prezesem CAIBON Internet Services, internetowej firmy brokerskiej CA IB, pierwszego regionalnego internetowego biura maklerskiego działającego w Europie Środkowej. Przed objęciem stanowiska rządowego Kornasiewicz pracowała w EBOR, a następnie została szefem warszawskiego biura tego banku. Wcześniej pełniła wiele funkcji kierowniczych, m.in. była prezesem międzynarodowej firmy audytorskiej. T.ŚW.

Wood & Company: będzie obsługiwał klientów indywidualnych

Biuro Maklerskie Wood & Company (W&C), które do tej pory zajmowało się obsługą wyłącznie klientów instytucjonalnych, poszerzy swoją grupę klientów o inwestorów...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 2123

Spis treści
Zamów abonament