Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Firmy

10 kwietnia 2004 | Ekonomia | DE

CHEMIA

Zgoda dla Recordati

Komisja Papierów Wartościowych i Giełd zgodziła się, aby włoska firma Recordati kupiła akcje Polfy Kutno dające ponad 33 proc. głosów na WZA spółki do 9 października. Recordati wezwał w czwartek do sprzedaży 938 tys. 500 akcji Polfy Kutno, po 287 zł za jedną akcję, bo chce mieć 49,999 proc. akcji spółki. M.P.

Sanofi: restrukturyzacja

Prezes Sanofi-Synth?labo Jean-Francois Dehecq zapowiedział restrukturyzację w razie powodzenia wrogiej oferty przejęcia Aventis, ale bez wymówień - podał działacz związku CGT po spotkaniu ze związkami z Aventis. Dla Heinza-Wernera Meiera z zarządu Aventis, spotkanie było dobre, ale nie wniosło nic nowego. (AFP, P.R.)

MEDIA, TECHNOLOGIE

ComputerLand partnerem roku Cisco

ComputerLand wyróżniony został tytułem Partnera Roku 2003 w Polsce przez Cisco Systems, głównego w świecie producenta sprzętu i oprogramowania do budowy sieci i Internetu. Obroty ComputerLandu z Cisco wyniosły w ubiegłych pięciu latach 50 mln USD (ok. 200 mln zł) i udział warszawskiej spółki był jednym z najważniejszych czynników, który przyczynił się do pozycji tej firmy i jej rozwiązań na polskim rynku. Rozwiązania Cisco zostały wdrożone przez ComputerLand m.in. w NBP, GPW, TVP oraz w wielu instytucjach finansowych. Z.Z.

...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3200

Spis treści
Zamów abonament