Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Klient sprawdzi konkurencję

16 maja 2005 | Nieruchomości, budownictwo | Ng
źródło: Nieznane

ROZMOWA ze Zbigniewem Kudasiem członkiem zarządu Banku Millennium SA Klient sprawdzi konkurencję Rz: Czego oczekuje obecnie kredytobiorca od banku, poszukując kredytu hipotecznego?

ZBIGNIEW KUDAŚ W ostatnich latach rynek kredytów mieszkaniowych bardzo się zmienił. Dziś ponad 20 banków aktywnie promuje kredyty hipoteczne. Na rosnącej konkurencji korzystają klienci, którzy najczęściej rozmawiają z kilkoma bankami jednocześnie i negocjują najatrakcyjniejsze dla siebie warunki. Na początku procesu poszukiwania kredytu klienci pytają przede wszystkim o wysokość oprocentowania i opłat związanych z udzieleniem kredytu oraz o termin podjęcia decyzji kredytowej. Ważne jest dla nich także, jak bank oceni ich zdolność kredytową, czy uwzględni wszystkie źródła dochodów - zależy im na uzyskaniu kredytu w określonej wysokości, niezbędnej do nabycia czy budowy domu. Z naszych doświadczeń wynika, że kluczowe jest atrakcyjne oprocentowanie, ale także kompleksowość i dostępność oferty oraz wysoka jakość obsługi. Dlatego kredyty hipoteczne...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3534

Spis treści
Zamów abonament