Polonia nie zepsuła święta

05 listopada 2011 | Sport | Michał Kołodziejczyk

Zespół Jacka Zielińskiego wygrał z Lechem Poznań 1:0, po golu w 90. minucie. W niedzielę derby Krakowac

Kilka minut przed końcem pierwszej połowy na trybunie nazywanej kiedyś Kamienną kibice Polonii opowiedzieli stuletnią historię swojego klubu rozwijając wielkie flagi przedstawiające historyczne wydarzenia.

W parku przy stadionie rozpoczął się pokaz sztucznych ogni. Po meczu na dziedzińcu przed stadionem był darmowy poczęstunek i piwo dla kibiców, bramy stadionu zostały otwarte pół godziny po ostatnim gwizdku.

Fajerwerków nie było na boisku, gdzie piłkarze Polonii bawili nieporadnością, a drużyna Lecha zupełnie nie przypominała tej, która tydzień temu tak pięknie grała z Legią na własnym stadionie. Mecz był pełen podtekstów. Jose Mari Bakero sprowadzony został do Polski przez Józefa Wojciechowskiego, a...