Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Grupowe zakupy pod znakiem natury

10 sierpnia 2015 | Dobra Firma
Sylwia Sławieńska dba o jakość produktów
źródło: materiały prasowe
Sylwia Sławieńska dba o jakość produktów

Spółka Farmer Direct wykorzystuje modę na tradycyjną i ekologiczną żywność. Stworzyła platformę internetową, z którą chce wyjść za granicę.

Beata Drewnowska

– Wcielam się w spożywczego Sherlocka Holmesa – mówi o sobie Sylwia Sławińska, współwłaścicielka działającej od dwóch lat spółki Farmer Direct, którą założyła z Andrejem Modicem. – Odwiedzam gospodarstwa, zaglądam do chłodni i lodówek, nawiedzam obory, w których sprawdzam warunki hodowli zwierząt, a także doglądam standardów przechowywania produktów.

Wszystko po to, aby zapewnić jak najwyższą jakość żywności, którą można kupić na internetowej platformie Lokalny Rolnik. Uruchomili ją w maju 2014 roku i dziś współpracują z ponad 20 dostawcami tradycyjnej, lokalnej i ekologicznej żywności.

– Jest to pierwsza tego typu platforma w Europie. Nie wzorowaliśmy się na żadnym koncepcie zagranicznym – zaznacza Sylwia Sławińska.

Więcej niż sklep

Dostawców poszukują na targach, jarmarkach zdrowej i ekologicznej żywności.

– Ostatnio wytwórcy zgłaszają się do nas również za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na naszym portalu – mówi współwłaścicielka Farmer Direct....

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10214

Wydanie: 10214

Spis treści
Zamów abonament