Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Informacje

17 marca 1997 | Kraj | NP

W KRAJU

Informacje

Sekretariat Ochrony Zdrowia NSZZ "S" Region Wielkopolska roz-Sekretariat Ochrony Zdrowia NSZZ "S" Region Wielkopolska rozpoczął spór zbiorowy z dyrektorami (jako pracodawcami) sześciu poznańskich ZOZ oraz Poznańskiego Ośrodka Specjalistycznego w związku z odmową wypłacenia wyrównania płac za ubiegły rok w formie jednorazowej wypłaty. Związkowcy wzywają jednocześnie prezydenta Poznania -- jako faktycznego dysponenta środków finansowych dla ZOZ -- do rozpoczęcia rozmów. (PAP)

Przy filii Uniwersytetu Warszawskiego w Białymstoku powstaną polsko-francuskie studia tzw. trzeciego stopnia, które po przekształceniu się tej uczelni w samodzielną placówkę akademicką zostaną zastąpione studiami europejskimi, czyli międzynarodową szkołą nauk politycznych. Semestr jesienny następnego roku akademickiego będzie okresem przygotowawczym dla kadry wykładowczej i studentów, a właściwe...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1024

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Zamów abonament