Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Dlaczego Espebepe

17 marca 1997 | Ekonomia | MW

Sposób na giełdę

Dlaczego Espebepe

Od miesiąca jesteśmy świadkami spadków na giełdzie, które przyczyniają się do obniżenia wartości portfeli większości inwestorów. W ostatnim miesiącu WIG stracił na wartości 7, 9 proc. , a w ciągu ostatnich dwóch tygodni -- 4, 2 proc. Czytelnicy artykułów publikowanych w tym cyklu, stosujący się do naszych propozycji, zauważyli zapewne, że znaleźli się w gronie tej szczęśliwej mniejszości, która nie tylko nie traciła, ale często zyskiwała na swoich inwestycjach.

Rozliczenie inwestycji

Dwa tygodnie temu system siedzi neuronowych nie wygenerował żadnych sygnałów kupna. Zapowiadał jednak możliwość pojawienia się takich sygnałów na Elektromontażu Export, Górażdżach i Stalexporcie. Elektromontaż Export od sesji 3 marca do sesji 12 marca zanotował 30-proc. aprecjację kursu, jednak limity ceny zakupu określone przez system nauronowy uniemożliwiły dokonanie transakcji. Gdyby sztywno trzymać się dwutygodniowego okresu inwestycji brak sygnałów na początku okresu sugerował przetrzymanie pieniędzy na...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1024

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Zamów abonament