Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Tydzień w kraju i na świecie

17 marca 1997 | Ekonomia | AB

Tydzień w kraju i na świecie

Poniedziałek, 17 marca

* Posiedzenie Komitetu Ekonomicznego Rady Ministrów. Porządek obrad przewiduje m. in. rozpatrzenie koncepcji prywatyzacji telekomunikacji Polskiej SA; projektów rozporządzenia RM dotyczących ustanowienia specjalnych stref ekonomicznych w woj. legnickim, łódzkim i wałbrzyskim; projektu rozporządzenia RM w sprawie nadania statutu Agencji Prywatyzacji; projektu uchwały w sprawie wzrostu kwoty członkowskiej RP w Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju; stanowiska rządu do komisyjnego projektu ustawy o udzielaniu dotacji z budżetu państwa na przygotowanie gruntów przeznaczonych pod budownictwo mieszkaniowe.

* Pierwszy dzień dwudniowej wizyty premiera Ukrainy Pawła Lazarenko, który po południu spotka się w KIG z przedstawicielami polskiego biznesu. * Otwarcie dwudniowych obrad polsko-ukraińskiej Komisji Mieszanej ds. Współpracy Gospodarczej i Handlu. * Konferencja prasowa Polifarbu Cieszyn i Polifabru Wrocław dotycząca fuzji obu spółek. * Konferencja prasowa funduszu powierniczego Pioneer. * Bruksela -- Spotkanie ministrów finansów Unii Europejskiej. Tematem rozmów będzie m. in. przygotowanie trzeciego etapu wprowadzania europejskiej unii walutowej (EMU) i sytuacja gospodarcza w krajach "15".

* Bonn --...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1024

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Zamów abonament