Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Korekta nie odpuszcza

11 grudnia 2018 | Ekonomia
spółki energetyczne  na celowniku sprzedających  Do pozbywania się akcji skłaniały inwestorów fatalne nastroje na innych europejskich rynkach. Wyprzedaż objęła zarówno zachodnioeuropejskie parkiety, jak i giełdy z naszego regionu.
źródło: Rzeczpospolita
spółki energetyczne na celowniku sprzedających Do pozbywania się akcji skłaniały inwestorów fatalne nastroje na innych europejskich rynkach. Wyprzedaż objęła zarówno zachodnioeuropejskie parkiety, jak i giełdy z naszego regionu.

Giełda | Kontynuacja przeceny była efektem obaw inwestorów o pogłębienie spadków na amerykańskim rynku akcji. jacek Mysior

 

Negatywne nastroje z końcówki ubiegłego tygodnia przeniosły się na poniedziałkową sesję. Sprzedający przejęli inicjatywę na rynku wraz z rozpoczęciem handlu i nie oddali jej już do końca. Przyspieszenie tempa wyprzedaży w końcówce notowań sprawiło, że WIG20 finiszował ponad 1,7 proc. pod kreską.

Do pozbywania się akcji skłaniały inwestorów fatalne...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11228

Wydanie: 11228

Spis treści
Zamów abonament