Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Innowacje przyniosą korzyści

02 sierpnia 2019 | e-Biznes
źródło: materiały prasowe

rozmowa | Bartłomiej Majchrzak, prawnik, marketingowiec, autor bloga www.technologiewbiznesie.pl, specjalista w dziedzinie Legal Tech i Marketing Automatione.

Jakie są dziś nowoczesne i skuteczne technologie, z których korzysta e-biznes?

Bartłomiej Majchrzak: To przede wszystkim rozwiązania, które z jednej strony uporządkują najbardziej powtarzalne sprawy, jak np.: wystawianie faktur, generowanie umów, a z drugiej to, co w biznesie najważniejsze, czyli relacje z klientami. Pomagają w tym systemy klasy CRM (customer relationship management), czyli narzędzia usprawniające zarządzanie relacjami z klientami poprzez gromadzenie wszystkich użytecznych informacji o kliencie (np. maile, pliki, zadania, faktury i umowy) w jednym miejscu. Pamiętajmy jednak, że technologia nie działa jak perpetuum mobile i sama w sobie nie wniesie żadnej wartości. Najważniejszy jest właściwie przeprowadzony proces...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11422

Wydanie: 11422

Spis treści

Reklama

Komunikaty

Zamów abonament