Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE
POPRZEDNI ARTYKUŁ Z WYDANIA NASTĘPNY ARTYKUŁ Z WYDANIA

Większa sprzedaż dzięki kilku kliknięciom

02 sierpnia 2019 | e-Biznes

Dają łatwy dostęp do oferty firmy, a jej samej dużo informacji o kliencie i jego preferencjach – aplikacje na urządzenia mobilne mocno wspierają sprzedaż.

Jednym z ważniejszych obszarów funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa jest szeroko pojęta sprzedaż. W celu zwiększenia konkurencyjności na rynku firmy często sięgają po coraz nowocześniejsze narzędzia i technologie, które dają im wsparcie w zarządzaniu tym obszarem.

To aplikacje na urządzenia mobilne. – Powstały one w odpowiedzi na rosnącą potrzebę mobilności działań biznesowych – są one obecnie nie tyle dodatkiem, ile niezbędnym narzędziem dla osiągnięcia przewagi konkurencyjnej na rynku – podkreślają eksperci.

Głównym zadaniem aplikacji mobilnych w działach sprzedaży jest zwiększanie efektywności wizyt przedstawicieli handlowych u klientów, a długofalowo – optymalizacja działań sprzedażowych. Poza tym mają one ułatwiać zarządzanie zespołem mobilnych...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
POPRZEDNI ARTYKUŁ Z WYDANIA NASTĘPNY ARTYKUŁ Z WYDANIA
Wydanie: 11422

Wydanie: 11422

Spis treści

Reklama

Komunikaty

Zamów abonament