Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Na kartę lepiej nic nie naklejać

15 października 2020 | Moje pieniądze
Naklejka na kartę może utrudnić dokonywanie płatności
źródło: AdobeStock
Naklejka na kartę może utrudnić dokonywanie płatności

Mało który bank oferuje klientom możliwość wyboru własnego wzoru karty płatniczej, ale wszystkie odradzają korzystanie ze specjalnych naklejek estetycznych. JANINA BLIKOWSKA

Pod koniec września PKO BP rozstrzygnął Konkurs K-artystyczny na nowe wzory kart. Przy okazji klienci zaczęli dopytywać o własne pomysły na widok używanego przez nich plastiku. – Nie, nie ma takiej możliwości. Istnieje natomiast możliwość wyboru grafiki dostępnej w galerii – tłumaczył bank.

W PKO BP klienci mogą wybrać wizerunek karty z katalogu. Do kart debetowych jest 18 różnorodnych tematycznie wzorów lub 17 wzorów Oficjalnej Karty Ekstraklasy. W przypadku kart kredytowych można wybrać jedną z ośmiu propozycji banku.

Także Alior Bank nie oferuje możliwości wyboru własnego wizerunku karty płatniczej. Do nowo otwieranego Konta Jakże Osobistego dostępne są dwa wizerunki kart debetowych: Karta Debit Mastercard zbliżeniowa do Konta Jakże Osobistego oraz Karta dla Gracza – Debit Mastercard z wizerunkiem Ashe postaci z gry „League of Legends". W...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11788

Wydanie: 11788

Spis treści

Nieprzypisane

Zamów abonament