Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Czarny scenariusz covidowy

14 stycznia 2021 | Ekonomia i rynek

Witold M. Orłowski główny doradca ekonomiczny PwC w Polsce, Akademia Finansów i Biznesu Vistula W informacyjnym chaosie, jaki panuje w sprawie pandemii, na pierwsze miejsce od kilku dni wybiła się afera z 200 zaszczepionymi poza kolejnością artystami i biznesmenami.

 

Afera spełnia wszystkie wymogi idealnego newsa początku trzeciej dekady XXI w.: jest soczysta, każdy dobrze rozumie, o co w niej chodzi, jest odpowiednio kompromitująca dla osób w nią zamieszanych, daje internetowym hejterom wymarzoną okazję do obrzucania ich wyzwiskami, świetnie poprawia humory, odwracając uwagę od spraw znacznie ważniejszych. Blednie przy niej szturm wyznawców Donalda Trumpa na Kapitol.

Nie chcę oczywiście nikomu psuć zabawy z 200 zaszczepionymi, zwłaszcza że zgadzam się, iż sprawa jest kompromitująca. Ale naprawdę wydaje mi się, że są sprawy znacznie...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11861

Wydanie: 11861

Spis treści

Nieprzypisane

Zamów abonament