Ronald Koeman wkrótce zapewne pożegna się z Barceloną
autor zdjęcia: Lluis Gene
źródło: AFP

Barcelona pogrąża się w chaosie. Drużyna traci punkty, Ronald Koeman publicznie krytykuje piłkarzy, media szukają nowego trenera.

– Spójrzcie na obecną kadrę. Co można zrobić z tymi zawodnikami? Grać tiki-takę? – pytał dziennikarzy Koeman po bardzo słabym meczu (1:1) z Granadą – rywalem, który balansuje nad strefą spadkową.

Katalończycy, nawet w kryzysie, takich przeciwników powinni pokonywać rezerwowym składem. Tymczasem przez niemal całe spotkanie bili głową w mur i musieli gonić wynik. Przegrywali już po dwóch minutach, punkt w końcówce uratował im Ronald Araujo.

Urugwajski obrońca był najgroźniejszym piłkarzem Barcy, wyręczył napastników, a Koeman do ataku posłał też po przerwie drugiego ze stoperów Gerarda Pique. Tiki-takę zastąpiły dośrodkowania w pole karne. Katalończycy przez...

Wydanie: 12072