Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Mindspace uelastyczni Wolę, czyli przemyślana ekspansja

03 lutego 2023 | Nieruchomości | Adam Roguski
autor zdjęcia: mat. pras.
źródło: Rzeczpospolita

Mimo zmian, które nastąpiły na rynku po pandemii, biura flex wciąż oferują znacznie elastyczniejsze warunki, których klasyczny najem nie jest w stanie zapewnić – powiedział w programie #RZECZoNIERUCHOMOSCIACH Michał Kwinta, szef Mindspace w Polsce.

Kiedy wchodziliście do Polski w 2017 r., to była inna epoka: biura elastyczne, coworking były nowinką. Po pandemii, w czasie pracy hybrydowej, te trendy przenikają do głównego nurtu. Oczywiście nie jest to transformacja 1: 1, ale co dziś odróżnia te dwa kiedyś mocno odrębne światy?

W dalszym ciągu kluczowa jest kwestia elastyczności, tradycyjny najem jest wciąż skupiony na umowach długoterminowych. Biura flex to możliwość skalowania się w dowolnym momencie, dostosowania – zwiększania i zmniejszania – powierzchni do potrzeb. Mamy możliwość podpisania umowy nawet na jeden miesiąc. Co więcej, klient dostaje w pełni wyposażone biuro, można powiedzieć, że to formuła „plug and play”, wystarczy przynieść ze sobą sprzęt, na...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12487

Wydanie: 12487

Spis treści

Komunikaty

Zamów abonament