Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Pod znakiem roku 2000

20 stycznia 1999 | Gazeta | PK

KOMPUTER EXPO '99

Największetargi w Polsce * Pro Multimedia, seminaria, debaty * Wystawa bez przebojów

Pod znakiem roku 2000

PIOTR KOśCIELNIAK

W czoraj rozpoczęły się XIV Międzynarodowe Targi Komputer Expo '99, największa tego typu impreza w Polsce. Otwarcia targów dokonał prezydent RP Aleksander Kwaśniewski. Pierwszy raz wystawie technik informatycznych towarzyszy odrębna prezentacja technik multimedialnych i profesjonalnego sprzętu audiowizualnego -- Pro Multimedia Expo '99. Targi trwać będą do piątku.

Tegoroczne Targi Komputer Expo odbywają się pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Prezentuje swoje produkty i usługi na 200 stoiskach ok. 800 firm. Podobnie jak w zeszłym roku, ekspozycja podzielona została między Pałac Kultury i Nauki oraz Centrum Targowe Mokotów, między którymi kursuje specjalny autobus.

Jak przystało na największą w naszym kraju imprezę prezentującą technologie informatyczne, biorą w niej udział najbardziej liczące się na rynku firmy -- światowi giganci: Microsoft, Novell, Informix i Compaq, do których dołączył Canon oraz czołówka polskich firm -- grupa TCH, Optimus, Softbank oraz Karen Notebook, wchodząca na giełdę spółka, będąca jednocześnie sponsorem targów. Co ciekawe, najwyżej notowana...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1600

Spis treści

Ubezpieczenia

Drogą łagrów

Zamów abonament