Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Stenogram z 40. posiedzenia komisji śledczej z dnia 16 maja 2003 r.

17 maja 2003 | Kraj | KS

 • Stenogram został udostępniony przez Kancelarię Sejmu

  Stenogram z 40. posiedzenia Komisji Śledczej do zbadania ujawnionych w mediach zarzutów dotyczących przypadków korupcji podczas prac nad nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji (SRTV) w dniu 16 maja 2003 r.

  Przewodniczący Komisji Poseł Tomasz Nałęcz:

  Bardzo proszę państwa posłów o zasiadanie za stołem. Państwa dziennikarzy proszę o przepuszczenie pana ministra na obrady komisji.

  Pan Grzegorz Kurczuk:

  Kłaniam się państwu. Dzień dobry.

  Przewodniczący:

  Otwieram posiedzenie sejmowej Komisji Śledczej do zbadania ujawnionych w mediach zarzutów dotyczących przypadków korupcji podczas prac nad nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji.Stwierdzam kworum.Porządek dzisiejszego posiedzenia przewiduje: w punkcie 1. przesłuchanie pana ministra Grzegorza Kurczuka, ministra sprawiedliwości, wezwanego w celu złożenia zeznań w toczącym się postępowaniu zmierzającym do zbadania ujawnionych w mediach zarzutów dotyczących przypadków korupcji podczas prac nad nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji, w punkcie 2. sprawy bieżące.

  Chciałem zapytać panie posłanki i panów posłów, czy są jakieś propozycje do porządku dziennego. Propozycji nie widzę. Porządek obrad komisji uważam zatem za przyjęty.Przystępujemy do realizacji punktu

 • ...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 2925

Spis treści

Wojna z terroryzmem

Zamów abonament