Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Dajmy broń naszym gościom

20 stycznia 2023 | Kraj | Marek Kozubal
14.12.2016 Warszawa, ul. Prosta 51. Siedziba redakcji dziennika
autor zdjęcia: Robert Gardzinski
źródło: Rzeczpospolita
14.12.2016 Warszawa, ul. Prosta 51. Siedziba redakcji dziennika "Rzeczpospolita". Nz. Marek Kozubal - dziennikarz dzialu Kraj "Rzeczpospolitej" Fot. Robert Gardzinski/Fotorzepa

Australijczycy szkolą w Wielkiej Brytanii ukraińskich ochotników, którzy chcą walczyć z Rosją. Polska powinna uczestniczyć w podobnym programie.

Portal news.com.au podał, że australijscy żołnierze wyjadą do Wielkiej Brytanii, by szkolić cywilów z Ukrainy do walki przeciwko Rosjanom. Kontyngent 70 żołnierzy dołączy do operacji INTERFLEX.

Ten międzynarodowy program szkoleniowy został stworzony w Wielkiej Brytanii, ale uczestniczy w niej już koalicja 11 krajów, m.in. Kanada, Nowa Zelandia, Holandia, Australia, Szwecja, Niemcy. Jednym z celów jest wyszkolenie ukraińskich cywilów, którzy dołączą do walki przeciwko rosyjskim najeźdźcom. W tym roku w szkoleniach weźmie udział 20...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12475

Wydanie: 12475

Spis treści

Komunikaty

Zamów abonament