Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Informacje

13 grudnia 1997 | Ekonomia | JK

KALENDARIUM SPOŁEK

Informacje

Walne zgromadzenia

* BUDIMEX -- S_ m_ a_ l_ l_ C_ a_ p_ s

Na NWZA spółki 16 grudnia podjęta zostanie m. in. uchwała w sprawie emisji obligacji zamiennych serii F. * Chemiskór -- NWZA podjęło m. in. uchwałę opodwyższeniu kapitału akcyjnego spółki o 1 mln 950 tys. zł do 5, 6 mln zł. * Exbud -- NWZA podjęło m. in. uchwałę o podwyższeniu kapitału akcyjnego o nie mniej niż 15 mln zł i nie więcej niż 25 mln zł. * Optimus -- NWZA odbędzie się 30 grudnia. * Unibud -- Na NWZA spółki, które odbędzie się 13 grudnia, podjęta ma być m. in. uchwała o podwyższeniu kapitału akcyjnego o nie mniej niż 1 mln 750 tys. zł i nie więcej niż 3 mln 350 tys. zł.

Nowe emisje

* Animex -- Według wstępnych informacji otrzymanych od oferującego IB Austria Securities inwestorzy złożyli zapisy na 14 188 650 akcji w ramach publicznej subskrypcji emisji akcji serii D. * Beton Stal -- Spółka ma 30, 6 proc. głosów na WZA PBP Orbis. * BPH -- 12 grudnia do obrotu giełdowego wprowadzonych będzie 10 mln 360 tys. 17 akcji zwykłych na okaziciela serii Bbanku. * Bytom -- Zarząd ustalił cenę emisyjną obligacji zamiennych I i II serii równą cenie nominalnej -- 10 tys. zł za 1 obligację. Cała emisja została objęta przez Handlowy-Inwestycje...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1255

Spis treści
Zamów abonament