Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Słabe i mocne strony wirtualnych szkoleń, Najnowsze technologie w zdalnym nauczaniu

11 września 2002 | Moja Kariera | DC

 • Słabe i mocne strony wirtualnych szkoleń
 • Najnowsze technologie w zdalnym nauczaniu E-learning Słabe i mocne strony wirtualnych szkoleń

  Sam na sam z komputerem

  Czy szkolenie na odległość, czyli tzw. e-learning, może w przyszłości zastąpić szkolenia tradycyjne? W tej chwili jeszcze nie, ale wiedza z sieci jest doskonałym uzupełnieniem wiedzy otrzymywanej w tradycyjny sposób.

  Dyskutowanie na temat, czy lepsze są szkolenia tradycyjne czy też wirtualne, może przypominać dyskusję o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą. Każde z tych dwóch typów szkoleń ma swoje wady i zalety, słabe i mocne strony. O nich właśnie mówili przedstawiciele firmy e-Learning.pl na spotkaniu zorganizowanym przez Instytut Zarządzania.

  Same zalety?

  E-learning kusi bogatą ofertą kursów, które uczą konkretnych i tzw. miękkich umiejętności. Firmy specjalizujące się w tego typu nauczaniu dysponują dostępnymi w każdej chwili gotowymi szkoleniami, ale mogą też "uszyć je na miarę", czyli na potrzeby konkretnej firmy. A wszystko to przez Internet.

  Głównym argumentem przemawiającym za wyborem e-learningu jest obniżenie wielu kosztów związanych z prowadzeniem szkoleń w sposób tradycyjny: zakwaterowania i wyżywienia, wynajęcia sali, nie mówiąc o

 • ...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 2720

Spis treści
Zamów abonament