Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Coraz mniej niewiadomych

18 marca 2004 | Świat | NM NK
źródło: Nieznane

Hiszpania Śledztwo posuwa się w szybkim tempie - Zachód zdecydowany walczyć z terroryzmem - Al-Qaida grozi "sługusom Ameryki"

Coraz mniej niewiadomych

Terroryści chwalą Hiszpanów

(C) AP

Przed siedzibą Partii Ludowej w Madrycie zebrało się wczoraj około czterech tysięcy zwolenników ustępującego premiera Aznara. - José Maria, dziękujemy za osiem lat dobrych rządów!, Trzy dni koszmaru przeważyły nad ośmioma latami rządów! - skandowali manifestanci. Dostało się reżyserowi Pedro Almodovarowi, który określił zwycięstwo socjalistów w wyborach jako "powrót demokracji". - Almodovar, s... syn! - krzyczeli sympatycy Aznara.

Śledztwo w sprawie zamachów w Madrycie weszło w decydującą fazę - powiedział wczoraj hiszpański minister spraw wewnętrznych Angel Acebes. Minister nie podał szczegółów, ale inne źródła wskazują, że policja bada przede wszystkim trop marokański i próbuje ustalić związki zatrzymanych w Hiszpanii Marokańczyków z al-Qaidą.

Zagraniczna prasa o zamachach w Madrycie

Trzecia wojna światowa

Szanowni Europejczycy, witajcie na III wojnie światowej" - takimi słowami włoski dziennik "Il Foglio" zareagował na zamachy bombowe w Madrycie. Niemal cała międzynarodowa prasa - bez...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3180

Spis treści
Zamów abonament