Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Teleks, I liga zaprasza - 17. kolejka, Wyniki, Weekend w TV

03 kwietnia 2004 | Sport | DS

  • Teleks
  • I liga zaprasza - 17. kolejka
  • Wyniki
  • Weekend w TV

TELEKS

Postępowanie o zawieszenie władz PZPS odroczone

Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia odroczył w piątek postępowanie o zawieszenie zarządu i Komisji Rewizyjnej Polskiego Związku Piłki Siatkowej i ustanowienie kuratora związku do czasu zwołania nadzwyczajnego walnego zgromadzenia delegatów związku. Wniosek o zawieszenie statutowych władz PZPS skierował do sądu pod koniec listopada 2003 roku prezes Polskiej Konfederacji Sportu Andrzej Kraśnicki. Odraczając postępowanie, sąd przychylił się do wniosku mecenasa Marcina Wojcieszaka, reprezentującego PK Sportu. - Musimy się zapoznać z materiałami dostarczonymi przez stronę przeciwną - uzasadnił Wojcieszak. Następny termin rozprawy został wyznaczony na 14 czerwca.

Pogróżki wobec Manzano

Hiszpański kolarz Jesus Manzano, który ostatnio opowiedział publicznie o praktykach dopingowych w grupie Kelme, obawia się o swoje życie. - Powiedziano mi, że jest cena na moją głową. Moje życie kosztuje 3 tys. euro - poinformował Manzano na konferencji prasowej w Madrycie. Tydzień temu w wywiadzie dla dziennika "As" Manzano ujawnił, w jaki sposób stosowano doping w jego byłej grupie Kelme. - Wszystko, co powiedziałem, potwierdzam: EPO, autotransfuzje krwi, doping...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3194

Spis treści
Zamów abonament