Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Tyle dobrej energii...

09 kwietnia 2005 | Plus Minus | SB

Z BOKU Tyle dobrej energii...

Trudno było sobie wyobrazić, że tragedia może zrodzić tyle dobrej energii. Powstała - dzięki mediom, tym elektronicznym, o których rzadko mówi się dobrze - bez żadnych porozumień, uzgodnień, dyrektyw światowa rodzina, czuwająca przy Odchodzącym; bez ekscesów i zadęcia, bez pretensjonalności i próżności, bez przepychanek i nietaktów, bez wyścigu paparazzich. I to nie tylko nasza młoda, niezmordowana TVN24, której starały się dorównać, nie bez powodzenia, telewizje publiczne. Z małymi wyjątkami - cały świat. Od człowieka do człowieka zrobiło się bliżej.

"A jednak to prawda, ludzie czasem potrafią być dobrzy; pomijając niektórych publicystów" - powiedział jeden z moich przyjaciół, mający generalnie gatunek ludzki za gorszy od hien. Obce Europie i katolicyzmowi media, jak uważana za stado wilków zawodu CNN,...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3504

Zamów abonament