Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Informacje

13 czerwca 1995 | Ekonomia | WG JP

Informacje

O ile jeszcze na początku zeszłego tygodnia sytuacja na rynku wyglądała w miarę korzystnie, o tyle jego koniec nie napawał już takim optymizmem. Wczorajsza sesja była, praktycznie rzecz biorąc, bardzo podobna do tych z końca ubiegłego tygodnia. Niewielki spadek indeksu, dalsze ograniczenie wartości obrotów i liczby zleceń, niejednoznaczny przebieg dogrywki -- to cechy charakterystyczne ostatnich trzech sesji.

Spadające obroty można wprawdzie odbierać jako zjawisko korzystne, świadczące o braku akceptacji sprzedających dla obecnego poziomu cen. Niemniej jednak, wszyscy chyba pamiętamy, jak jeszcze trzy miesiące temu nic nie przeszkadzało cenom spadać, pomimo obrotów o połowę mniejszych. Z drugiej strony, wciąż spadający obrót może sugerować słabnący rynek, brak wiary inwestorów w możliwości silnego wzrostu w...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 504

Spis treści
Zamów abonament